Понеділок, 22.04.2019, 17:41
Дистанційне навчання та олімпіади
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Інформація про сайт Реєстрація Вхід
Меню сайту

С ь о г о д н і

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вік сайту

Цей день в історії

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51

    інформаційний бюлетеньШановний абітурієнте!

Викладена на цій сторінці узагальнена інформація щодо особливостей проведення зовнішнього оцінювання в 2013 році допоможе Вам прийняти зважені рішення в будь-якій ситуації, пов’язаній із проходженням тестувань.

Пам’ятайте, що ретельне дотримання вимог і норм, передбачених процедурою проведення зовнішнього оцінювання, є однією зі складових Вашого успіху.

Після завершення реєстрації Ви отримаєте Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) та реєстраційну картку абітурієнта. Уважно перевірте зазначені в них відомості. Якщо виникне потреба внести зміни до персональних даних або переліку предметів, пройдіть реєстрацію повторно. Для цього в найкоротші терміни надішліть до регіонального центру оцінювання якості освіти (надалі – регіональний центр) новий комплект реєстраційних документів та отриманий Сертифікат, що підлягає анулюванню.

У разі відмови від участі в зовнішньому оцінюванні надішліть отриманий Сертифікат та заяву про відмову до регіонального центру.

Для Вас на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому. Для забезпечення конфіденційності відомостей, розміщених на інформаційній сторінці, не розголошуйте код доступу до неї.

Увага! Не ламінуйте Сертифікат. Не руйнуйте голографічну наліпку. Пам`ятайте, що без Сертифіката Вас не допустять до складання тестів. У разі його втрати або пошкодження звертайтеся до регіонального центру.

Слідкуйте за інформацією щодо проведення зовнішнього оцінювання в 2013 році, яка подається на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Місце та час проведення зовнішнього оцінювання

Інформацію про місце та час проведення зовнішнього оцінювання буде розміщено на інформаційній сторінці, а також зазначено в запрошенні-перепустці для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – запрошення-перепустка), що Ви отримаєте поштою.

Якщо за три тижні до першого тестування Ви не одержите запрошення-перепустку, то роздрукуйте його з інформаційної сторінки.

У день тестування

Візьміть із собою необхідні документи та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку з питною водою.

Своєчасно прибудьте до пункту тестування. Щоб не запізнитися, заздалегідь ознайомтесь із маршрутами доїзду до нього.

Увага! Якщо Ви невчасно з’явитеся для проходження зовнішнього оцінювання, то не зможете взяти участь у ньому.

У пункті тестування

На вході до пункту тестування Ви повинні пред’явити:

  1. Сертифікат;
  2. паспорт або інший документ, що засвідчує особу, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  3. запрошення-перепустку.

Важливо! У разі відсутності одного із зазначених вище документів або пред’явлення їхніх копій, абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Абітурієнти, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання, при вході до аудиторії повинні пред’явити інструктору, який проводить тестування, довідку про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання, видану регіональним центром, і висновок закладу охорони здоров`я.

Увага! Для здійснення контролю за проведенням зовнішнього оцінювання в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби: камери відеоспостереження, металодетектори тощо.

Знайдіть в алфавітному списку, вивішеному на видному місці в пункті тестування, своє прізвище, ім’я, по батькові та з’ясуйте номер аудиторії, у якій Ви проходитимете тестування. Ознайомтеся з аудиторним списком, що знаходиться при вході до аудиторії, знайдіть у ньому номер Вашого робочого місця.

В аудиторії тестування

Переконайтеся, що прізвище, ім’я, по батькові, указані в індивідуальній паперовій наліпці, наклеєній на робочому столі, є ідентичні з Вашими особистими даними.

Не виконуйте будь-чиїх вказівок чи прохань пересісти на інше місце, тому що це може призвести до анулювання результату зовнішнього оцінювання.

Ретельно слідкуйте за тим, щоб номер Вашого робочого місця, тестового зошита та наліпки зі штрих-кодом на бланку відповідей були однаковими.

Дотримуйтеся вимог інструкції щодо роботи в тестовому зошиті та заповнення бланків відповідей. Будьте особливо уважні, позначаючи номер тестового зошита в бланку відповідей.

Увага! Абітурієнт, який виявив бажання скласти тест однією з мов національних меншин, отримає для роботи тестовий зошит, укладений відповідною мовою. Тестовий зошит, укладений українською мовою, йому видаватися не буде. На бланках відповідей не повинно бути жодних ознак персоналізації.

Під час тестування Ви маєте право вийти з аудиторії за власною потребою, але це не є підставою для продовження часу, відведеного для виконання тесту. Вийшовши за межі пункту тестування під час виконання тестових завдань, Ви не зможете продовжити роботу над тестом.

Після закінчення роботи над тестом здайте інструкторам бланки відповідей і переконайтеся, що їх вкладено до спеціального пакета, засвідчіть це підписом в аудиторному протоколі.

Пам’ятайте, що до виходу з пункту тестування уповноваженою особою Українського центру в Сертифікаті повинна бути проставлена відмітка про проходження зовнішнього оцінювання з певного предмета. Без такої відмітки результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.

Увага! Не будьте байдужими до порушень процедури проведення зовнішнього оцінювання, допущеними іншими учасниками: списування, надання несанкціонованої допомоги під час виконання тестів. Ваша принципова позиція є складовою об`єктивного проведення зовнішнього оцінювання. Пам’ятайте, що оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою.

Результати зовнішнього оцінювання

Інформація про час (день) оголошення результатів зовнішнього оцінювання з кожного предмета заздалегідь оприлюднюватиметься на веб-сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У визначений час (день) результат зовнішнього оцінювання з певного предмета буде розміщений на інформаційній сторінці.

Після оголошення результатів з усіх предметів, із яких Ви проходили тестування, роздрукуйте з інформаційної сторінки Інформаційну картку та долучіть її до Сертифіката.

Увага! Ваші результати, указані в Інформаційній картці, будуть обов`язково перевірені на відповідність тим, що наявні в базі даних абітурієнтів, тому не намагайтеся їх фальшувати, підробляючи Сертифікат та Інформаційну картку.

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Друзі сайту
-- ЗАВАНТАЖУЙТЕ софт,фільми,ігри,музику,фото - БЕЗКОШТОВНО!
-- Педагог
-- Нестеровецька ЗОШ

Пошук

Форма входу

Архів записів

Copyright MyCorp © 2019 Безкоштовний хостинг uCoz